Послуги

Послуги з організації свят або чому важливі події варто довірити професіоналам?

Плануючи будь-яке свято, будь-то святкування дня народження або корпоратив на роботі, дуже складно самостійно все організувати. Це не тільки займе багато часу, але і відіб’є будь-яке бажання до цієї події. Адже здійснюючи масу організаційних процесів, продумуючи стиль святкування, розважальну програму та фуршет, можна настільки видихнути, що подія перетвориться не в радісний день, а в справжній вантаж. Замість приємного передчуття свята можна отримати тільки додатковий головний біль, адже організація івентів, це той ще квест. То чому не довіритися в цій справі професіоналам? Івент-агентство “ВONAPART” візьме на себе всі клопоти дозволивши вам розслабитися і сповна насолодитися подією, що наближається.

Послуги організації свят: як відбувається співпраця з event-агентством?

Варто додати, що плануючи масштабну подія на кшталт весілля або новорічного корпоративу на кілька сотень людей, без допомоги професіоналів складно обійтися. Не втратити жодного нюансу практично нереально, як і тримати постійно весь процес під контролем.

Фахівці агентства “ВONAPART” пропонують індивідуальний підхід до кожного клієнта, і що найголовніше розуміють вас з півслова. Хочете ідеальний сценарій, проте не знаєте що саме це повинно бути? Не проблема – наші фахівці мають сотні креативних ідей. Хочете тематичне свято з цікавою локацією? Без питань! У Києві є безліч чудових місць, а якщо мало столиці, то можемо погуляти хоч на березі Чорного моря. Тепер кілька слів про послуги організації івентів, а якщо бути більш конкретними, то що вони з себе представляють. Погоджуючись на співпрацю з нами, подальший розвиток подій буде відбуватися таким чином:

  • Ми вислухаємо всі побажання клієнта про майбутнє свято, а також врахуємо всі побажання і ідеї клієнта;
  • При необхідності внесемо актуальні поправки, рекомендації, поради та власні пропозиції;
  • Обговоримо локацію, стиль вечірки, дрес-код гостей, декор, фуршет, розважальну програму тощо. Якщо замовник не хоче надто турбуватися вибором всіх цих позицій ми з радістю займемося всім самостійно, представляючи на затвердження вже кінцевий варіант.
  • Далі починається організація івентів. Вирішуємо питання з приміщенням, піклуємося про смачну і свіжу їжу. Домовляємося з провідними, музичним супроводом, обслуговуючим персоналом. Дбаємо про те, щоб всі гості були проінформовані про час і місце зустрічі, а ще про дрес-коді, якщо такий буде потрібен.

Якщо наш клієнт надто зайнята людина, ми з легкістю адаптуємося, і проведемо всі комунікації в онлайн-режимі. На будь-які поправки і зауваження реагуємо миттєво, і третій раз щось виправляти вже точно не знадобиться.

Організація івентів в Києві: в чому перевага компанії “Bonapart”

Перед тим, як звернутися за допомогою в event-агентство, варто добре ознайомитися з ринком даних послуг, адже іноді можна зустріти не зовсім професіоналів чому свято, як і ваші нерви і гроші, будуть під загрозою. Чому нас вибирають?

Відмінна репутація та великий досвід роботи. Так, в цій сфері діяльності репутація має велике значення;

Великий кейс робіт. Ми організовуємо весілля, сімейні торжества, корпоративи, ділові зустрічі і звичайно ж у нас є як фотозвіт так і вдячні відгуки наших клієнтів;

Бездоганна матеріально-технічна база і всі необхідні ресурси для того, щоб створити незабутнє свято.

А ще, наші послуги з організації свят мають досить приємну вартість! Адже позитивні емоції повинні бути доступні!