Організація весілля

Організація весілля під ключ

У нашому житті багато свят, але яке найбільш особливе? Відповідь на це питання проста, якщо ви запитаєте про це дівчину. Звичайно ж весілля! Урочисте і світле, яскрава і унікальна подія, про яку мріють з дитинства.

Організація весілля – кропіткий процес. Він може позбавити Вас спокійного сну, вимотати вашу енергію до свавілля, якщо Ви зважитеся організувати все самостійно. Але яке тоді це свято? За допомогою весільного агентства «BONAPART» Ви  втілите свою мрію в реальність. Наша команда організовує все до дрібниць, щоб Ви могли сконцентруватися на позитивних емоціях та казкових моментах.

Івент-агентство пропонує великий комплекс послуг з організації весілля в Києві:
— весільний сценарій, який включає в себе різні дрібниці такі як: тематика торжества, місце проведення події та розташування гостей та ін .;
— весільне оформлення передбачає поєднання елементів декору з кольором і тематикою весілля;
— ідеальний весільний торт втілять в реальність креативні і досвідчені кондитери;
— флоріст наповнить природними прикрасами свято, створить індивідуальні бутоньєрки і букет для нареченої;
— ведучий та шоу-програма зроблять цей день унікальним і незабутнім;
— фотосесія і фотозйомка справжніх професіоналів зможуть відобразити атмосферу свята, щирість почуттів на довгі роки;
— авто або кортеж з професійними водіями забезпечать комфорт Вам і Вашим гостям;
— виїзна церемонія в романтичній обстановці зробить весілля більш затишним, ніж в строгому інтер’єрі РАГСу зі стандартними словами реєстратора;
— а феєрверк стане родзинкою Вашого весілля.
Крім традиційних послуг, без яких не обходиться жодне весілля, ми пропонуємо безліч оригінальних. Наприклад, зйомка ранку нареченої на природі в оточенні зелені, вінтажних меблів і повітряних тканин; створення невеликого ролика про Вашу історію кохання; запрошення професійного саксофоніста для затишної атмосфери або зірки вітчизняної / зарубіжної естради для ефекту несподіванки; організація моментальних фото з гостями; незвичайна гостьова книга у вигляді пазла з Вашої спільної фотографії; подарунки гостям; шоколадний фонтан-фондю та інші нестандартні ідеї, список яких можна продовжувати нескінченно.

Весільне агентство візьме на себе всі клопоти. Не залежно від масштабу і бюджету весілля, ми вкладемо часточку своєї індивідуальності, креативності, любові і професіоналізму в кожну деталь урочистості. Ми організуємо по-справжньому стильну весілля: від прованської до рокерской, від кантрі до диско. Ми можемо влаштувати свято на березі океану або моря, на повітряній кулі або під водою з аквалангами, на даху історичного центру міста або на терасі панорамного ресторану.

Наш величезний досвід в оформленні заходів будь-якої складності і масштабу допоможе втілити в реальність цю чудову подію. Вам тільки залишиться приміряти весільну сукню і вибрати варіанти весільних послуг, запропонованих нами. Виходячи з Ваших побажань, ми оточимо Вас кращими ідеями і рішеннями. Ми, як ніхто, розуміємо, що існує тисячі варіантів весілля, але саме Ваша буде унікальною. Ніщо не затьмарить єдиний і неповторний день у житті. Якщо знадобиться, ми розгонимо хмари.
Для нас не існує нічого неможливого! Компанія «BONAPART» задовольнить будь-якого замовника, яким би Ви не бачили в мріях своє ідеальне весілля.

WEDDING Alina & Vladislav

Замовник: приватна особа
ФОРМАТ: весілля
Кількість гостей: 50
Локація: Заміський комплекс «Купава». Харків
ДАТА: 21.08.2021

WEDDING Yevhenii & Elmira

ЗАМОВНИК: ПРИВАТНА ОСОБА
ФОРМАТ: Весілля
МІСЦЕ: ЗАМІСЬКИЙ КОМПЛЕКС "SOBI CLUB
ДАТА: 26.05.2018