Ділові заходи

Ділові заходи сьогодні задають тренд на івент-майданчику всього світу. Організація конференцій, семінарів, зустрічей, презентацій, виставок, круглих столів, тренінгів – це вже планова необхідність будь-якої компанії.

Якщо Ви хочете зміцнити ділові взаємини, налагодити контакти з клієнтами, активізувати власну команду, розвивати свій бізнес – «Ласкаво просимо в Бонапарт».

Головною нашою метою є здатність задовольнити запит клієнта, відображаючи особливості Вашої фірми і по максимуму сприяти вирішенню поставлених перед фірмою-замовником завдань.

Якість послуг і професіоналізм команди – критерії, з якими івент-агентство BONAPART щодня йде нога в ногу.

Можна з упевненістю стверджувати, що саме від якості проведеного ділового заходу залежить імідж компанії, як в Україні, так і на міжнародній арені. Тому давати «кермо управління» слід тільки добре зарекомендовавшим себе на ринку професіоналам. Організація заходів в Києві івент-агентством BONAPART завжди на вищому рівні. Довіряючи нам це завдання Ви автоматично підписуєтеся на:
– Високий рівень послуг, що надаються;
– Відмінну якість;
– Професійну затребувану команду;
– Сприятливу чесну ціну;
– Швидке вирішення всіх організаційних питань.

Проведення конференцій в Києві а також організація конференцій в Києві – на вищій за попитом ступені серед клієнтів, тому ми готові надати готові сценарії для проведення подібних заходів з ділової та світської частинами або пропрацювати програму під замовлення Вашої фірми індивідуально. При розробці сценарію обов’язково враховуються вік, регіон, потреби, ментальні особливості цільової аудиторії.

Організація семінарів в Києві, Харкові, Дніпропетровську, Одесі проходить на кращих майданчиках міст, з використанням конференц-залів (за потребою) або інших локацій. Брифінги, симпозіуми і навіть церемонії відкриттів нових офісів проводяться у відповідних форматах відповідно до специфіки ділового заходу. Обговорювати важливі питання можна як під гаслом протокольного засідання, так і на фуршеті або неофіційній зустрічі, що не скасовує при цьому необхідність точної організації і деталізації заходу (починаючи від місця проведення і декору, закінчуючи канцелярією та харчуванням).

Організація ділових заходів під ключ – то, що вкрай необхідно діловим людям, які не потерплять промахів. З моменту замовлення наших послуг клієнт перестає хвилюватися і може бути впевненим, будуть враховані всі деталі: сценарій, локації, харчування, трансфер, реєстрація учасників, технічний супровід, фото – Відеозйомка та інші нюанси. Повна інформаційна і технічна підтримка при підготовці, під час і після проведення заходу.

Ми працюємо оперативно, на практиці підтверджуючи рівень сервісу, самим яскравим  звітом про виконану роботу є задоволені, вдячні клієнти, які завжди користуються послугами повторно. До нас звертаються за організацією і проведенням заходів представники фірм і організацій з різних сегментів ринку: РБК Україна, Метінвест, Велика Кишеня, Даринок, Coca-Cola, rockwool, ПРОМІНВЕСТБАНК, vetropack і багато інших.

Для того щоб замовити захід або обумовити деталі, телефонуйте за багатоканальним телефоном, вказаним на сайті, пишіть на email або заходьте в наш офіс (м.Київ).

Івент-агентство Бонапарт реалізовує найскладніші завдання та виклики, які стоять перед клієнтом.

VERALLIA-UKRAINE

ЗАМОВНИК: ЗАВОД ТОВ «VERALLIA-UKRAINE»
ФОРМАТ: ПРЕЗЕНТАЦІЯ КОЛЕКЦІЇ 2021
ЛОКАЦІЯ: КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛ «QUOROOM»
КІЛЬКІСТЬ ГОСТЕЙ: 45
ДАТА: 23.09.2021

10 - РІЧЧЯ КОМПАНІЇ B.BRAUN MEDICAL UKRAINE

ЗАМОВНИК: КОМПАНІЯ B.BRAUN MEDICAL UKRAINE
ФОРМАТ: Ювілей компанії
ЛОКАЦІЯ: ГАЛЕРЕЯ СУЧАСНОГО МИСТЕЦТВА М17
КІЛЬКІСТЬ ГОСТЕЙ: 100
ДАТА: 25.10.2019

ВІДКРИТТЯ СКЛОВАРНОЇ ПЕЧІ

ЗАМОВНИК: СКЛОТАРНИЙ ЗАВОД «VERALLIA-UKRAINE»
ФОРМАТ: ВІДКРИТТЯ ЗАВОДУ
ЛОКАЦІЯ: ПрАТ "КОНСЮМЕРС-СКЛО-ЗОРЯ" ПАРК-ГОТЕЛЬ "ШВЕЙЦАРІЯ", М. РІВНЕ
КІЛЬКІСТЬ ГОСТЕЙ: 150
ДАТА: 21.06.2016