Замовник: приватна особа
ФОРМАТ: весілля
Кількість гостей: 50
Локація: Заміський комплекс «Купава». Харків
ДАТА: 21.08.2021
Організація весілля Аліни та Владислава

Причини, з яких ми любимо організовувати весілля – це море емоцій, які ми переживаємо разом із головними героями, їхніми близькими та, звісно, ​​можливість створити для закоханих свято їх мрії.

Героями нашої нової історії стали Аліна та Владислав. Ми познайомилися з ними на організації весілля їхніх друзів. Тоді вони ще не були парою і бачили одне одного вперше. Згодом нам зателефонували – це були ті самі дівчина та хлопець, готові довірити нам уже власне весілля.
Ми були приємно здивовані, що все так склалося і дуже горді, що пара звернулася саме до нашої команди.

Кажуть, найсвітліші почуття зароджуються із дружби. Історія Аліни та Владислава – низка невипадкових подій, які поступово підводили їх один до одного. Спершу вони познайомилися на весіллі друзів, а наступна зустріч трапилася лише через рік – наші герої опинилися у спільному колективі: вони часто обідали разом, прогулювалися, він проводжав її до дому і не помітив, як закохався, а вона відповіла йому взаємністю.
Вони багато всього пережили і навіть встигли побудувати спільний будинок, а одного осіннього вечора, коли Владислав став на коліно, вимовив головну фразу і почув “Так” стало ясно, що світле почуття поєднало їх з Аліною назавжди.

Про гарне весілля, мабуть, мріє кожна дівчина ще з дитинства, жваво уявляючи вінчальну сукню та оздоблення зали. Наша Аліна не стала винятком. Усі квіти для оформлення пара виростила спеціально до свята у теплиці Владислава, саме такі, про які мріяла наречена. А стараннями декораторів FRESH DECOR локацію вдалося перетворити на казковий квітковий сад.

Але на цьому креатив пари не закінчився: для своїх батьків вони підготували зворушливий сюрприз – фільм про самих себе з дитинства і до дня, що поєднав їх назавжди. Він зворушив не лише рідних та близьких, а й нашу команду, яка відчула себе частиною цієї родини та її цінних моментів.

Весілля Аліни та Влада вийшло ніжним, як наречена, але водночас енергійним і веселим, як наречений. Моментами ми стояли мовчки і із завмиранням серця, щоб не порушити магію, а моментами – сміялися разом із гостями з блискучих жартів нареченого.

До підготовки таких свят наша команда підходить з особливим трепетом, і ми раді, що нам довіряють створювати незабутні враження. Для нас – це найвища нагорода.

Дякуємо всім, хто допомагав у створенні цього чудового дня:

Технічне забезпечення: SK Music
Ведучий: Юрій Науменко
Церемонімейстер: Ірина Ємельянова
Фотограф: Дмитро Петешин
Музичний супровід: кавер-група “GLOSS”
Декор: FRESH DECOR