ЗАМОВНИК: ПРИВАТНА ОСОБА
ФОРМАТ: ВЕСІЛЛЯ
ЛОКАЦІЯ: РЕСТОРАН «FABIUS»
КІЛЬКІСТЬ ГОСТЕЙ: 100
ДАТА: 08.08.2020
Організація весілля

WEDDING Олександр & Наталя 2020

Crazy In Love

Історія цих закоханих почалася дуже давно, їхня любов зародилася ще в школі. Але справжні випробування на них чекали, коли Саша на кілька років переїхав навчатися до Британії.

Незважаючи на відстань, Наталя завжди знаходилася поруч. Було непросто, однак справжня любов перемагає будь-які труднощі. І от 8 серпня 2019 року, Саша освідчився Наталії. Ми теж взяли участь у цій події, але то вже інша історія.

Повернемося до весілля. Наші молодята — справжні винні гурмани. Спеціально для такої особливої події вони колекціонували кращі смаки з усього світу.

В день весілля вони дарували гостям свої улюблені пляшки вина. Під час конкурсів і запитань, переможці змогли забрати собі такий подарунок від молодят. І це було не просто вино, а вино з особистими історіями пари.

Ця парочка з перших хвилин змусила всю нашу команду одночасно сміятися до сліз і плакати від зворушливості.

До речі, про зворушливість. Як сказала сама наречена, ділячись із нами історією їхньої пари: «Коли я зустріла Сашу, точно знала, що одного разу буду стояти з ним біля красивого дерева, і ми одружимося!» Дійсно, місцем для церемонії було обрано велике і красиве дерево в розкішному сосновому лісі ресторану «Fabius».

Атмосферу ніжності і розкоші кожної деталі декору допомогли створити професіонали своєї справи FIORI Company.

Це була одна з найбільш чуттєвих і хвилюючих весільних церемоній. Сльози любові і захоплення витиралися практично кожним гостем мінімум один раз, адже всі емоції викликала найчуттєвіший церемоніймейстер Оксана Вотум.

А який сюрприз Наталя підготувала для Саші!.. Він зовсім не підозрював, що вона написала особливу пісню про нього, а ми допомогли втілити її ідею, організувавши зйомку кліпу. Хоча часу було небагато, встигли все реалізувати за тиждень.

Але це ще не кінець. Адже Саша теж подбав заздалегідь про подарунок для нареченої в день весілля. Ми допомогли створити журнал «NATA» з цікавим дизайном, фотографіями та історіями пари.

Ближче до ночі гучність колонок набирала обертів, тому що на сцені роздавали ендорфіни THE MAX BAND.

Кожен раз, гортаючи фотографії цього весілля, ми ще раз переконуємося, що любов врятує світ.

За неймовірні фото і відео окрема подяка Dima Taranenko і ​​Ziffir videography.