Замовник: ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг"
ФОРМАТ: відкриття освітнього проекту
ЛОКАЦІЯ: м. Кривий Ріг
кількість ГОСТЕЙ: 300
ДАТА: 23.09.2021
Ділові заходи

"Твої мрії – наші дії"

Не кожній агенції випадає можливість попрацювати з проектами, що впливають на майбутнє всієї країни. Тому коли нашій команді випала можливість проведення такого івенту від кращої металургійної компанії країни ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг” – гордості та радості не було меж.

Молоде покоління як ніхто інший потребує підтримки роботодавців та додаткових знань, тому компанія ініціювала проект “Нова фабрика”. Це інноваційна освітня програма для 300 найкращих студентів, які навчатимуться практичним умінням та отримають роботу на новій екологічній фабриці з огрудкування. Мрії студентів про успішне майбутнє та роботу в міжнародних компаніях відобразились у головну ідею проекту: “Твої мрії – наші дії”.
Основним завданням івенту було офіційне відкриття програми, знайомство та згуртування її учасників. Серед гостей були не лише студенти та співробітники компанії, а й генеральний директор ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг” Мауро Лонгобардо та Міністр освіти України Сергій Шкарлет, що ще раз наголошує на важливості програми для розвитку дуальної освіти в Україні.

Символічним відкриттям проекту стало відкриття алеї сакур та беріз, які висадили усі гості заходу. Рішення щодо створення зеленої алеї було прийнято недарма, оскільки фабрика будується за останніми екологічними нормами та технологіями.
Ми подбали, щоб під час висадки дерев учасники та гості не тільки зробили корисну справу, а й могли поспілкуватися між собою у невимушеній атмосфері та зробити фото на згадку на тематичних фотозонах. Окрема подяка шоу барабанщиків DrumArt та ведучому Сергію Сміхову, які задали ритм усьому процесу.

Вже після офіційної частини захід набрав іншої форми – всі студенти-учасники проекту мали можливість переміститися на повноцінний тимбілдинг.
Тут на всіх чекала неформальна обстановка з безліччю командних ігор на свіжому повітрі, різні фотозони, фото-будки, селфі 360°, команда професійних аніматорів, барабанне шоу, флешмоби та багато іншого. Студенти змогли познайомитися між собою та об’єднатися як єдиний механізм.

Фінальною точкою святкового дня став символічний запуск машини Голдберга, адже кожен учасник програми – невід’ємна частина величезного механізму ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг”, і лише разом усі зможуть досягти поставленої мети.

Цей проект став для нашої команди соціально усвідомленим з максимально ретельним опрацюванням усіх деталей. На підготовку у нас було вкрай мало часу, але ми зуміли втілити все задумане в життя та провести чудовий івент для молодих людей, які в майбутньому стануть гордістю нашої країни та розвиватимуть її у технічному напрямку. Також ми раді, що кращі українські компанії дбають про підростаюче покоління і приєднуються до програми дуальної освіти.

За настрій вечора відповідала кавер-група “IN WHITE”
Ведучий: Сергій Сміхов
Фото: Городецький Роман
Відео: Brunov Production
Технічне забезпечення: Jazz-Club-Service