ЗАМОВНИК: КОМПАНІЯ FTP
ФОРМАТ: День компанії
Локація: Яхта-ресторан Silver Wave
КІЛЬКІСТЬ ГОСТЕЙ: 50
ДАТА: 04.10.2019
Корпоративні заходи

WELCOME TO LAS VEGAS

Лас-Вегас – місце, де завжди шарудять купюри, дзвенять монети і заманливо світяться джекпоти. Саме в такому стилі ми організували воістину незабутнє свято для логістичної компанії FTP, яка в цьому році відсвяткувала своє 8-ми річчя!
Відразу відкриємо Вам секрет, що число вісім – особливе, оскільки є одним із найщасливіших чисел, які символізують багатство і процвітання. Тому ми зробили все, щоб цей вечір співробітники компанії FTP провели як пасує справжнім мільйонерам!
Party Bus відправив гостей у світ азарту і веселощів, який ми створили на яхті-ресторані Silver Wave. А підтримували цю атмосферу протягом всього заходу актори.
Що ж за Лас-Вегас без казино, скажите Ви, і про це ми подбали! Кожен із гостей отримав 1000 доларів FTP, які можна було подвоїти, потроїти і навіть стати мільйонером. На верхній палубі кожен міг випробувати свою удачу, граючи в американську рулетку, покер, блекджек, і міні-крепс.
На носі корабля панувала приємна атмосфера релаксу, створена затишною кальянною, де гості могли “випустити пару” після гри. А феєричне бармен-шоу продовжило свято веселощів.
Головною подією заходу став аукціон, який відбувся в кінці вечора. Ведучий Андрій Саржевський розіграв 8 лотів, як символ 8-ми річчя компанії. Під шоу метафан директори розрізали святковий торт.
Пропонуємо Вам перенестися в цю атмосферу, переглянувши фотографії незабутнього вечора.