ЗАМОВНИК: PUMA Україна
ФОРМАТ: ДЕНЬ КОМПАНІЇ
Локація: GOOD ZONE Hotel м.Дніпро
КІЛЬКІСТЬ ГОСТЕЙ: 70
Дата: 23.10.19-26.10.19
Корпоративні заходи

Just for FUN

Розвивайся, став мету – ВЕСЕЛИСЬ, саме ці слова були взяті в концепцію свята для компанії PUMA – “Just for FUN”. Після дводенного тренінгу ми організували для співробітників авантюрний і контрасний відпочинок.

⠀ Цілий день і все по FUN`у – весело і драйвово, кожен міг взяти участь в майстер-класі зі створення солодкої вати, активності з надування жуйки на швидкість і, звичайно, надувні батути, як в дитинстві! Любителі мистецтва проявили себе, створивши власний квартал графіті, довжиною більше ніж 20 метрів, звичайно, за допомогою професійних художників. Кожен міг опинитися в галасливому і драйвовому кварталі FUN`а.

Окремим випробуванням для всіх гостей було самостійне приготування обіду з переможцем кулінарного реаліті-шоу “Майстер-шеф 7 сезон” Вадимом Бжезинським

Однак крім Fun`а, цей день був наповнений добротою, душевною теплотою і турботою. Гості своїми руками, спільно з професійними майстрами-столярами, створювали еко-іграшки, які передали в дитячі будинки України. А вже ввечері нагороджували кращих співробітників, ділилися планами на майбутнє, танцювали під запальну музику кавер-групи “The MAX BAND”, захоплювалися концептуальними перфомансами і від душі реготали над жартами команди Ліги Сміху «Тріо «Різні».
І звичайно, незмінним ведучим усього свята був Роман Міщеряков.