Замовник: Newage Solutions Ukraine
ФОРМАТ: тимбілдинг
ЛОКАЦІЯ: Grand Admiral Resort & SPA
Кількість ГОСТЕЙ: 60
дата: 10.10.2021

Івент-агенція з багаторічним досвідом – це безліч різноманітних подій та постійні клієнти, які з року в рік довіряють нам свої заходи. Один з таких – IT-компанія Newage Solutions Ukraine, яка цього разу зробила вибір на користь тимбілдингу. Під час віддаленої роботи штат співробітників сильно виріс, а можливості зустрітися не було, тому всіх потрібно було познайомити наживо та загалом згуртувати колектив.

Як ми організовуємо тимбілдинг? Це завжди свіже повітря та безліч спеціально створених ігор. Цього разу ми розділяли колектив на команди незвичайним способом – кулю із кольором команди потрібно було дістати із закритого боксу з різноманітним наповненням (не завжди приємним). Складні завдання настільки всіх зацікавили, що напруга на перших хвилинах від тривалої розлуки та нових знайомств миттєво зникла. Усі змогли весело провести час та зблизитись, як команда. Фінальним завданням для всіх став збір механізму Голдберга, що працює за принципом доміно, який запустив СЕО Newage Solutions Ukraine.

Коли офіційна частина тимбілдингу завершилася – настав час для розваг. Для учасників було організовано банкет, бар та кальянну зону, де всі змогли поспілкуватися у більш розслабленій обстановці.

Окрема подяка ведучій Нікі Костянтиновій, яка ще більше згуртувала учасників своїм гумором та проникливістю. Завдяки їй усі відчули себе єдиним цілим.

Музичний супровід: кавер-гурт “Chica Band”
Аніматори: Schumacher show
Фото: Mikhail Homulko
Технічне забезпечення: Sound Rent