Замовник: МЕТАЛургійна КОМПАНіЯ ПАТ «АРСЕЛОРМІТТАЛ КРИВИЙ РІГ»
ФОРМАТ: МАсовий захід
ЛОКАЦІЯ: м. Кривий Ріг
КІЛЬКІСТЬ ГОСТЕЙ: 50000
ДАТА: 16-17. 07.2021
Корпоративні заходи

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» – найбільша металургійна компанія України, яка щоразу у відкритому тендері дає можливість поборотися за справедливу перемогу в організації заходу, і цей раз не став винятком. День металурга – один із небагатьох заходів, який змушує нашу команду працювати на понад швидкостях та можливостях: два тижні підготовки, два заходи, три локації та понад 200 осіб, задіяних в організації.
Цього року перед нами стояло завдання привітати не лише мешканців міста, а й найкращих працівників комбінату. Саме тому було ухвалено рішення створити два абсолютно різні заходи.

У концепцію першого заходу було взято основний меседж “Честь і гордість”, який став основою церемонії нагородження найкращих співробітників, що відбулася у класичному уявленні церемонії Оскар. Локацію для проведення було обрано не випадково, адже всіх гостей було запрошено на прем’єрний показ серії короткометражних фільмів “Покликання”. Фільми розповіли про професійний шлях співробітників комбінату, про героїв, які обирають професію серцем, про народних улюбленців, яких люблять та поважають колеги, про тих, для кого це не просто робота – а ціле життя!

Звичайно, після офіційної частини не обійшлося і без святкової вечері, де атмосферу допомагали створювати: ведучий Роман Міщеряков, театр танцю Foresight, інструментальний колектив The Red Woods Trio та B&B Project.

На другий день на нас чекала вражаючих розмірів сцена на центральній площі міста, понад 50 000 глядачів та концерт легендарної групи “Океан Ельзи”.

Команда Bonapart давні шанувальники творчості “Океану Ельзи”, тому для нас співпраця з артистами такої величини – це велика честь та радість.

Окрема подяка технічному партнеру заходу: Zinteco – Design & Engineering