ЗАМОВНИК: АГРОХОЛДИНГ ТОВ «АТК»
ФОРМАТ: НОВОРІЧНИЙ ЗАХІД
ЛОКАЦІЯ: HOTEL “INTERCONTINENTAL”
КІЛЬКІСТЬ ГОСТЕЙ: 200
ДАТА: 28.12.2017
Корпоративні заходи

BIG FAMILY CHRISTMAS

BIG FAMILY CHRISTMAS – симбіоз домашнього затишку, чудес і казок у Новий рік!

Компанія АТК вибрала наше агенство вже вдесяте для створення яскравого новорічного корпоративу. Ми ж у свою чергу задіяли найкращих із кращих. У зоні аперитиву гостей зустрічали чарівні хостес у різдвяних зимових нарядах. Креативна фотозона від Fiori Company.

Зал ресторану задекорований різдвяними вінками і гірляндами. На столах канделябри з великими свічками, таблички у підставках із шишок, різдвяні композиції. І головна героїня Нового року – ялинка висотою в 5 метрів в оточенні подарунків – все це допомога наших друзів із @magicdecor.

Зачарував глядачів своїм талантом легендарний Театр тіней Teulis (Україна м. Київ) і майстер-ілюзіоніст Roman Bondarchuk.

Закружляли в «Рожевому вальсі» повітряні балерини з національного академічного театру опери та балету України ім. Т. Г. Шевченка. Нудьгувати не давала FLIRT кавер-група / FLIRT сover band.

Сюрприз для гостей, художник-віртуоз Денис Дитинюк, створив шедевр на сцені. Свої хіти дарувала група REAL O. Естетичну насолоду глядачі отримали від виступу театру танцю Foresight Dance Theatre / Театр Танцю Форсайт на чолі з Олександром Лещенко. Примою вечора стала неперевершена Тіна Кароль. А господарем мікрофона весь вечір був Андрій Доманський.