ЗАМОВНИК: АГРОХОЛДИНГ «АТК»
ФОРМАТ: новорічний захід
Локація: HOTEL "INTERCONTINENTAL"
КІЛЬКІСТЬ ГОСТЕЙ: 200
ДАТА: 26.12.2019
Корпоративні заходи

«НОВОРІЧНІ ВОГНІ В МІСТІ ЩАСТЯ»

Новорічний корпоратив у великій компанії – це захід з широким розмахом і підвищеною відповідальністю. Саме тому вже який рік поспіль компанія АТК довіряє нам організацію та проведення головного свята року, чому ми дуже раді!

На один вечір співробітники компанії стали героями неймовірної новорічної історії, дії якої проходили в місті Щастя. Новорічні вогні міста Щастя – це символ найзаповітніших бажань, які здійснював добрий чарівник.

Однак в той вечір сяяли не тільки новорічні вогники. Приголомшливо-талановиті жителі міста Щастя, якими стали популярні українські виконавці, художники та танцюристи, продемонстрували незабутньо-яскраве шоу нашим гостям.

Зачарувала своїм оперним голосом @arinadomski, закружляв у танці шоу-балет @dartsdanceproject, продемонстрували ультрасучасне 4D голографічне шоу @magic_innovations спільно з @artistleshchenko і ​​@irina_poison, підкорив серця глядачів піаніст-віртуоз @evgenykhmara, подарували візуальну насолоду неперевершені художниці і танцівниці команди МаДенсАрт @ denysdytyniuk, а хедлайнером цього вечора стала група @ kazka.band

Особливу атмосферу весь вечір створював ведучий Андрій Доманський, а завершили його найкраща кавер-група за версією Event Awards @TheMAXBAND

Ми готові багато писати і постійно говорити про цей чарівний захід, тому пропонуємо подивитися на фотографії з того вечора і побачити все на власні очі.