ЗАМОВНИК: ПОЛТАВСКИЙ ГЗК «FERREXPO»
ФОРМАТ: Масовий захід
ЛОКАЦіЯ: м. горішні плавні, ПОЛТАВСька обл.
кількість ГОСТЕЙ: понад 10 000
ДАТА: 17.07.2021
КОРПОРАТИВНЫЕ МЕРОПРИЯТИЯ

Сила землі та людей

Україні пощастило мати землю, багату на корисні копалини. Але без людей, їхньої тяжкої праці та розуму, це не має сенсу. Так і FERREXPO не має життя без двох основних складових: людей та ресурсів землі.

День металурга та гірника – свято для всіх сімей міста Горішні Плавні, які династіями працюють на комбінаті. І немає нічого складнішого і одночасно захоплюючого, ніж створювати свято для цілого міста.

Місцем проведення були обрані найпопулярніші та найулюбленіші мешканцями місця: Парк культури та відпочинку, сквер FERREXPO та Театральна площа. Цілий день для всіх гостей працювали розважальні зони, які складалися з концентрації розваг на будь-який смак та вік. Також на святі працювали тематичні фотозони, тантамарески, селфі 360, фото та відео з яких зібрали сотні позначок у Instagram.

Ключовим рішенням нашої команди став показовий байкерський мотопробіг, який розпочався з символічної точки – прохідної Полтавського ГЗК. Щодня, переступаючи поріг підприємства, співробітники теж деякою мірою відчувають себе брутальними байкерами, готовими на все і всупереч усьому

Ми не забули і про підростаюче покоління гірників, для яких було організовано багато цікавостей: шоу трансформерів за участі Залізної людини;
виступ діснеївських героїв Міккі Мауса, Тімона та Пумби з танцювальним майстер класом; б’юті зони, глітерне тату та аквагрим; твістінг шоу, шоу цікавої фізики та безліч веселих аніматорів.
Створити неймовірну атмосферу нам допомагали: 50 акторів у казкових образах, 20 брутальних байкерів, 10 навчальних майстер класів, команда з 30 координаторів та промоутери з десятками тисяч розданих брендованих подарунків.

Для нашої команди – честь бути причетними до такого масштабного заходу.